ForumKategoria: Zakup licencjiZakup licencji dla biura rachunkowego
admin zapytał 8 lat temu

proszę o informację, czy z Superpłac mogłabym korzystać w ramach biura rachunkowego, które również prowadzę? Czy jest możliwosć zakładania wielu firm i rozliczania się tylko za kolejne limity pracowników?

1 odpowiedzi
admin odpowiedziane 8 lat temu

Tak. Aby w programie dopisać nową firme, należy wybrać opcję menu programu 'Opcje’, 'Dopisz/Usun Firmę’, 'Dopisz Firmę’. Pomiedzy firmami najłatwiej jest się przełączać wykorzystując ikonkę 'Inna Firma’ z lewej strony ekranu, odpowiednią opcję menu 'Opcje’, lub skrót klawiaturowy [Ctrl][F12].

Przy zakupie licencji na program SuperPłace nie ma podziału na biura rachunkowe i inne firmy – w każdej wersji programu można prowadzić dowolną liczbę firm. Koszt zakupu licencji jest zależny od liczby zatrudnionych rozliczanych średnio-miesięcznie na listach płac we wszystkich firmach razem. Przykładowo, nie ma znaczenia czy licencja dotyczy jednej firma zatrudniającej 100 osób czy biura rachunkowego rozliczającego 10 firm po 10 osób każda – licencja w obydwu przypadkach jest dla 100 zatrudnionych. Liczą się tylko osoby faktycznie rozliczane na listach płac – liczba osób w kartotece nie ma znaczenia.

W pełni funkcjonalna, 6-miesięczna wersja demonstracyjna jest gotowa do pobrania i wdrożenia ze stron: https://www.anzasoft.pl