Firma Anzasoft – Andrzej Załęski rozpoczęła działalność 15 października 1998 roku i kontynuuje ją w następujących dwóch kierunkach:

 

  1. tworzenie oprogramowania kadrowo-płacowego
  2. udzielanie konsultacji

Podstawowym oferowanym produktem jest program kadrowo-płacowy SuperPłace posiadający już ponad 2000 wdrożeń w firmach liczących od 1 do ponad 3000 zatrudnionych. Program zawiera kompletną funkcjonalność w zakresie kadr i płac począwszy od rejestracji danych kadrowych w szerokim zakresie (także definiowanie własnych) oraz rejestracji czasu pracy, poprzez tworzenie i weryfikację dowolnych rozliczeń z zatrudnionymi, m.in. wynagrodzenia, świadczenia, umowy cywilnoprawne, aż do wydruku ponad 100 gotowych raportów, dokumentów i deklaracji, jak również umożliwienie użytkownikom definiowania własnych wydruków i dokumentów w oparciu o współpracę m.in. z pakietami biurowymi Microsoft Office i OpenOffice. Program w pełni współpracuje z programem ZUS Płatnik oraz systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów.

 

Do roku 2008, największym klientem firmy była Agora SA (wydawca m.in. Gazety Wyborczej) gdzie kontynuowano wdrażanie programów wspomagających dział kadr. W chwili obecnej działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na programie SuperPłace.

 

Zarówno oferowany produkt oraz usługi konsultacyjne wykorzystują transakcyjne systemy baz danych następujących firm: SAP (dawniej Sybase), Microsoft, PostgreSQL, oraz Oracle.